# 309
Dubbele Daalder van 30 stuiver 1704 over 1703, Kz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen; waardeaanduiding eronder MO.NO.ARG.CIV - NOVIOMAG Kz: Staande geharnaste ridder, de linkerhand in de linkerzij; in de rechterhand een geheven zwaard en kijkend over de linkerschouder; gekroond stadswapen staande voor het rechterbeen AVXILIANTE mmt morenkop - DEO rozet gevolgd door jaartal, Delm.1078, CNM.2.36.23, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 290