# 65
Duit 1739, afslag in zilver, Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee leeuwen, onder de afsnede twee bladkrulornamenten met een kleine schelp, Kz: In drie regels:STAD / UTRECHT / jaartal met Romeinse I, PW.5111, CNM.2.44.21, ruim prachtig
Start: Bid | Price realised: € 80