# 532
Dukaton of zilveren rijder 1672 Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het landschapswapen mmt vijfbladige bloem MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF, Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARV. - CRESCVNT. jaartal, Delm.1019, CNM.2.46.38, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 110