# 170
Halve Brabantse stuiver van vier plakken 1613, vz. gekroond schild met dubbele adelaar met borstschild, MONETA NOVA GRONING, kz. 3 dubbelbenig gevoet kruis, omschrift SITNODOBE 1613, iets uitgebrokkelde rans, overigens prachtig
Start: Bid | Price realised: € 110