# 674
Vaticaanstad, onderscheiding "Orde van de Heilige Paus Sylvester", ridderkruis, vz. borstbeeld Paus Sylvester/kz. wapen van Vaticaan, zilver verguld met wit en blauw emaille, miniatuur 14x14mm, met rood zwart lint, prachtig
Start: Bid | Price realised: € 90