# 762
DEVENTER, Dukaton of zilveren rijder 1664, Vz: Geharnaste ridder met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het stadswapen MO.NO.ARG.CIVIT. - DAVENTRIÆ wel of geen mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA - RES.PARVÆ - CRESCVNT. jaartal, mmt. morenkop, Delm.1038, CNM.2.12.27, ca. zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 140