# 74
Halve dukaton of halve zilveren rijder 1670/1667, Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. door mmt zittende hond gesplitst jaartal, Delm.1044, CNM.2.17.134, gietgalletje overigens ruim zeer fraai, zeer zeldzaam
Start: Bid | Price realised: € 440