# 390
Dukaton of zilveren rijder 1664, Vz. Ridder in middeleeuwse Toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galloperend paard, op de voorgrond een onversierd stadswapen, dat binnen de binnencirkel blijft, mmt bloem MONETA.ARGENTEA.CIVITATIS.ZWOLLAE, Kz. Gekroond Generaliteitswapen gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen, eronder een bladornament, CONCORDIA-RES.PARVAE-CRESCVNT jaartal, Delm.1042, CNM.2.52.75, fraai/zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 65