Vroedschapspenning, Rotterdam, 1714,
vz. gezicht op stad Rotterdam aan Maas, waarop zes schepen varen; op voorgrond: gekroonde vrouw met Mercuriusstaf en hoorn van overvloed, zittend temidden van vaten, anker, ladder en pak; achter haar: engeltje met wapenschild; afsnede: opschrift. Keerzijde: onder zeelandschap, beschenen door zon: gekruiste bazuin en Mercuriusstaf onder Hermeskop tussen twee gevulde hoorns van overvloed, AR34mm., zeer fraai/prachtig(15.55gr.)