# 429
1 Gulden 1850, De één gulden Willem III 1850 is geslagen in Utrecht, de voorzijde van de 1 gulden 1850 Willem III heeft als afbeelding het borstbeeld naar rechts met daaronder de letters I.P.S. en op de achterzijde staat een gekroond Nederlands wapen tussen de 1 en de letter G met daaronder 100 C, heeft als muntmeesterteken een zwaard, een gladde rand met daarop * GOD * ZY * MET * ONS.Sch.604(RRR) uiterst zeldzaam, proof, met gepolijste stempels geslagen, prachtig/fdc. Slechts enkele proefstukken geslagen!!
Start: Bid | Price realised: € 9000