# 368
DEVENTER, Daalder van 30 stuiver 1687, Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen; eronder tussen twee bladertakken de waardeaanduiding MO.NO.ARG.CIV - DAVENTRIÆ Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over de linkerschouder, de linkerhand in de zij, in de rechter een geheven kromzwaard en met het rechterbeen staande achter het gekroonde stadswapen AVXILIANTE.mmt zittende hond - DEO. jaartal, Delm.1093, CNM.2.12.33, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 120