# 393
Florijn van 28 stuiver 1681, Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ARG.ORD.GRON.ET.OML Kz: Twee vanuit wolken gestoken en ineengeslagen handen, erachter twee gekruiste speren waarop een stralende zon met een driehoek en een hoed rozet REDDIT.CONIVNCTIO.TVTOS, Delm.1117, CNM.2.20.11, ruim zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 260