# 312
Dukaton of zilveren rijder 1736, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CONFOE. - BELG.PRO.TRANSI. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen, jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT, Delm.1036, CNM.2.38.79, prachtig
Start: € 150 | Price realised: € 1150