# 603
Daalder van 30 stuiver 1686, Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen MO.NO.ARG.CIV. - DAVENTRIÆ Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over de linkerschouder, de linkerhand in de zij en in de rechter een geheven zwaard. Gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden en mmt zittende hond tussen de benen.van de ridder, AVXILIANTE.- DEO jaartal tussen twee rozetten, Delm.1091, CNM.2.12.30, bijna prachtig
Start: € 150 | Price realised: € 0