# 323
Zilveren dukaat 1699, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z., Delm.963, CNM.2.17.125, geen mmt., gedecentreerd geslagen, zeer fraai/prachtig
Start: € 150 | Price realised: € 0