# 1984
FRANKRIJK 1849-1900 prachtige klassieke speciaalcollectie vanaf nr.1 waarbij diverse gekeurde zegels met fotocertificaten, veel topzegels, typen, paren, bisected, diverse 5 Fr. zegels, betere stempels w.o. schaarse rode stempels en brieven, w.o. mixfrankeringen, kleurfrankeringen en port op brief, ook betere portseries w.o. 1882 en 1884, series t/m 5Fr. (cat.waarde €4400,=) en mooi eerste emissie port, opgezet op albumbladen, in cassette
Start: € 1500 | Price realised: € 2900