# 1374
FRANKRIJK VANAF 1849, (on)gebruikte klassieke speciaalcollectie met typen, kleuren, varianten etc. verzameld volgens Ceres catalogus, de betere zegels zijn allen gekeurd vnl. door Roumet, ook diverse keur Calves, van latere periode ook veel dure zegels aanwezig incl. beter luchtpost enz., prachtige kwaliteits collectie welke zelden in deze hoedanigheid wordt aangeboden, ex. collectie Jhr. de B., een zorgvuldige bezichtiging wordt ten zeerste aanbevolen !! opgezet op zelfgemaakte bladen in klemband
Start: € 10000 | Price realised: € 0