# 1448
BELGIE, ongebruikt/postfris lot met vnl. betere zegels en series incl. telegraaf compleet, Bagages Reisgoed complete serie etc., tevens iets Israël, zeer hoge cataloguswaarde, op albumbladen en insteekkaart, in map
Start: € 300 | Price realised: € 460