# 1754
FRANKRIJK 1849-1992, geweldige (on)gebruikte/postfrisse collectie met veel doubletten, beginnend met zeer uitgebreid klassiek waarbij mooie zegels. Vanaf 1900 worden de aantallen steeds groter tot max. 10 stuks, met alle betere topnummers en dure series, ook veel blokken vanaf blok nr.1(5x), luchtpost, port, service, vellen, carnets etc., veel postfris en in overwegend goede kwaliteit, cataloguswaarde €125.000 tot €150.000 (vlgs. inzender). Op verzoek als een geheel ter veiling, absoluut goed bezichtigen! Een collectie die zelden in deze omvang wordt aangeboden, in 9 overvolle luxe Lindner albums
FRANCE 1849-1992, magnificent (un)used/mint collection with many multiples starting with many classic ex. with the better ones. From 1900 onwards bigger amounts upto 10 times, sets with the topvalues and expensive sets, also many blocs starting the nr.1 (5x), airmail, service, sheets, carnets etc., many never hinged and mostly in good quality, estimated cataloguevalue between €125.000 en €150.000. On request sold as one lot, absolutely good viewing recommanded, seldom offered in this quantity, in 9 very well filled luxureous Lindner album
Start: € 7500 | Price realised: € 11000