# 959
2 WERELD, grote (on)gebruikte/postfrisse vnl. klassieke collectie van 1840 tot ca. 1940. De collectie is opgezet in 4 oude dikke klembanden op blanco bladen met aan de rechterzijde van de bladen de echte zegels en aan de linkerzijde de falsificaten van de zegels of de eventuele reprints/specimen overprints, sperativervalsingen etc. Ook veel extra's in zakjes en los, zeer interessant voor studieobject daar de valse zegels direct vergeleken kunnen worden. In de collectie veel betere zegels incl. goed China, Italië en Koloniën, prachtig Engelse Koloniën etc.
WORLD, huge (un)used/mint mainly classic collection starting 1840 upto 1940. The collection is mounted in 4 thick binders on blanc pages, on the right side the genuine stamps and on the left side the forgeries of the stamps, reprints/specimen overprints, speratiforgeries etc. Also many extra's loose, very interesting studyobject while the false stamps can be compared directly. In the collection also many better stamps incl. good China, Italy and Colonies, nice English Colonies etc.
Start: € 10000 | Price realised: € 26500