# 459
DUITSLAND, prachtige gespecialiseerde partij Reich, Bund en Berlijn met veel betere series zoals Berlijn opdrukken gekeurd, totale cat.waarde ruim € 20.000,= vlgns inzender, in 2 albums, 4 ringbanden en 3 insteekboeken
Start: € 1500 | Price realised: € 0