# 2916
NEDERLANDS INDIE 1864-1948, uitgebreide ongebruikte/postfrisse collectie (nr.1 en 2 gebruikt) met diverse extra's, opdrukvariëteiten, strippen, blokken van vier, plaatfouten, iets specimen etc., ook veel ouder postfris materiaal tevens port, luchtpost en dienst, opgezet in Lindner album
Start: € 1000 | Price realised: € 0