# 1606
OOSTENRIJK T/M 2000, (on)gebruikte/postfrisse schitterende handelsvoorraad beginnend met prachtig klassiek waarbij betere zegels in aantallen, vanaf 1920 veel postfris waarbij latere jaren in aantallen tevens krantenzegels, luchtpost, port, telegraaf, Levant etc., zeer leuk geheel met een enorme cataloguswaarde, in enveloppen, in doosje
Start: € 1750 | Price realised: € 0