# 2024
BELGISH CONGO/RUANDA URUNDI 1886-1960, mooie ongebruikte/postfrisse speciaalcollectie van dit zeldzame materiaal. De collectie begint bij de eerste serie w.o. 4x de 5 Franc violet, daarna de tweede serie incl. de 5 Franc lila 2x (cat.waarde Michel €1800,= per stuk) en de opdrukken Colis Posteaux (pakketzegels 1887-1889 cat. Michel 1e serie €2400,=). Daarna vele betere zegels en series in diverse typen en tandingen. Ook veel opdrukken met opdrukvariëteiten w.o. kopstaand, blok van vier, port, taxes, veel zeldzame opdrukvariëteiten, detachement U.S.A., opdrukken, velletjes w.o. Michel 25 t/m 28, 1915 emissie met complete velletjes uit postzegelboekjes (Michel alleen vermeld dat deze bekend zijn). Verder Chemin de Fer, speciale blokjes w.o. UPU, COC, Urundi opdrukken, Duitse bezetting Oost Afrika etc. Ook Katanga met veel opdrukfouten zoals dubbele opdrukken en kopstaande opdrukken. In de collectie diverse betere zegels gesigneerd en 1 ex. fotocertificaat Williame. De collectie is opgezet als studiecollectie met doubletten in dik stockboek. Pracht koop!
Start: € 1500 | Price realised: € 4200