# 27
NEDERLAND 1852-1998, (on)gebruikte vnl. postfrisse goed gevulde collectie zonder de dure topnummers voor 1945 vnl. gebruikt waarbij ook iets postfris, na 1945 alles postfris compleet excl. 534/537, tevens luchtpost, port, roltanding, dienst etc., ook 61b/c gebruikt, ook alle blokken en velletjes, in 4 Davo albums
Start: € 600 | Price realised: € 1350