# 1596
ITALIE T/M 2000, (on)gebruikte vnl. postfrisse prachtige zeer grote handelsvoorraad met weinig klassiek vanaf de 20er jaren in aantallen postfris, tevens leuke afdeling luchtpost, port, dienst en iets Staten, enorme cataloguswaarde, in 2 overvolle stockboeken
Start: € 1000 | Price realised: € 2600