# 1711
2 ZWITSERLAND 1850-1961, vanaf de kantonalen op typen verzameld, prachtig uitgebreide (on)gebruikte/postfrisse speciaalcollectie met zeer uitgebreid nuances, types, kleuren en variëteiten, ook op plaat verzameld, ook in paren en blokken van vier etc. Deels ook zowel ongebruikt/postfris als gebruikt verzameld, verder nog dienst met de betere series, gespecialiseerd port w.o. paren en blokken van vier, combinaties, tête bêches w.o. betere met tussenstrook, luchtpost vanaf de eerste serie en diverse brieven, Pro Juventute met de voorlopers, blokken vanaf NABA 1934, Zurich blok gebruikt etc., zelden worden zulke uitgebreide collecties in Nederland aangeboden, opgezet in 9 grote Yvertbanden
Start: € 7500 | Price realised: € 7500