# 204
CURACAO/SURINAME 1873-1942, (on)gebruikte/postfrisse kluisvoorraad betere zegels van de Eerste Leeuwarder postzegelhandel met o.a. Curacao 2(3x), 4(8x), 5(11x), 42/43(7x), 75/81(2x)104/120(2x), ook diverse porten etc. Suriname veel 1e emissie o.a. 15(3x), verder de betere series en goed port met o.a. port 3(3x), 16 type I/II/III in strip van drie etc., zeer hoge cataloguswaarde, in klein stockboekje, in map
Start: € 750 | Price realised: € 2200