# 492
2 FRANKRIJK 1849-1990, ongebruikte/postfrisse collectie incl. emissie 1853 met de 25c in paar met fotocertificaat, diverse 80c zegels, nr.IV, 10 op 10C geelbruin(gesigneerd), 5F+5F Orphelins, Le Havre 1929, luchtpost op 1978 serie na compleet, blokken vanaf 1925 Exposition Paris blok, diverse port w.o. gebruikte ex., en FM opdrukken, opgezet, in 3 Davo albums
Start: € 1500 | Price realised: € 6000