# 3425
OVERZEE 1864-1991, ongebruikte/postfrisse prachtige gespecialiseerde collectie uitgebreid verzameld op typen, tandingen en plaatfouten met zeer veel beter materiaal waarbij veel postfris, ook luchtposten, porten zeer uitgebreid en Dienst, over het algemeen in zeer nette kwaliteit, een prachtig object met een gigantische catalogus waarde, in 2 Davo albums
Start: € 2500 | Price realised: € 4000