# 421
DUITSLAND NALATENSCHAP, geweldige nalatenschap welke nauwelijks te omschrijven valt. De verzamelaar heeft her en der diverse collecties en partijen gekocht vnl. in Duitsland, met zeer veel beter materiaal welke al gekeurd was of welke hij zelfs nog in 2008 heeft laten keuren, veelal Duitse gebieden etc, geen Bund en Berlijn, uitzonderlijke partij welke met zorg moet worden bekeken om een goede indruk te krijgen, met een gigantische cataloguswaarde, in 11 albums/insteekboeken, in doos
Start: € 5000 | Price realised: € 0