# 3075
NEDERLAND 1852-1944, (on)gebruikte/postfrisse vrijwel complete collectie met veel topnummers zoals 48, 80, 104/105 etc., verder ook iets roltanding, port, dienst en postbewijs, tevens ook stempels etc., cataloguswaarde vlgns. inzender ca.€8500,=, in luxe Davo album
Start: € 750 | Price realised: € 1100