# 3392
NEDERLAND KLUISLOT, (on)gebruikt/postfris lot met enkel topnummers met o.a. 48, 56/75 w.o. 66(3x) en 61c postfris, 180(4x) gebruikt, 101(5x) 3x gebruikt en 2x ongebruikt, 130, 346/349, 535/537(3x) postfris en Telegram 7 ongebruikt, ook iets Nederlands Indië, overwegend in nette kwaliteit, zeer leuke koop met een enorme waarde, in klein stockboekje, in map
Start: € 2500 | Price realised: € 4200