# 3301
NEDERLAND EN OVERZEE 1852-2005, (on)gebruikte/postfrisse collecties welke tussen 1945 en 2005 bijeen zijn gebracht. Diverse, veelal de oudere, collecties zijn niet verzameld volgens de maatstaven van heden ten dage waarbij ook nagegomde oudere zegels. Bij de latere collecties ook luxe postfris 20 er jaren en ook voor 1920. Verder een doubletten stock, iets fdc's, oude poststukken, postfrisse veldelen. De cataloguswaarden geteld door de inzender staan meestal voorin de boeken. Volgens telling NVPH 2005 €640.000,=. Tevens divers engros en oude poststukken niet geteld en collectie Israël vanaf 1948, 1e serie niet geteld, totaal verzameld in 135 albums, 45 stockboeken, 4 vellenmappen met vellen en veldelen en 3 doosjes. Deze collecties kwamen binnen op de dag dat de catalogus naar de drukker moest. De inzender wilde deze collecties zo snel mogelijk geveild zien, vandaar opgenomen als een lot. Zeer interessant en groot lot!!
Start: € 25000 | Price realised: € 34000