# 5354
2 NEDERLANDS INDIË 1864-1948, ongebruikte/postfrisse in de hoofdnummers complete collectie van nr.1 t/m 350, ook veel kopstaande opdrukken Java en Bezit Buiten, verder Luchtpost compleet, Port compleet, Brandkast 1/7 en Dienst 1/27, ook kopstaand, op nr.5, 22/23 na geheel compleet, tevens iets Indonesië en Nieuw Guinea compleet, een zeer goede collectie met een zeer hoge cataloguswaarde, in luxe Davo album
Start: € 2000 | Price realised: € 3100