# 2888
NEDERLAND 1877-1953, ongebruikte vnl. postfrisse collectie beginnend met de gelegenheidsseries voor 1940, verder Konijnenburg en Legioenblokken, Luchtpost compleet incl. 12/13, Dienst incl. 1/8 en 27/40 postfris, Porten, Roltanding, Internering 1/2, Brandkast 1/7 en iets Telegram, leuke collectie met een hoge cataloguswaarde, op albumbladen, in map
Start: € 1000 | Price realised: € 2800