# 2308
NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1980, collectie veelal ongebruikt en postfris verzameld(klassieke deel gebruikt) met betere ex. zoals nr.3 met halfrond franco Winschoten-A, nr. 101 etc., ook Port, Luchtpost met Luchtpostmeeuwen, Dienst, Roltanding en opdrukken, in 5 banden
Start: € 1500 | Price realised: € 2500