# 3893
NEDERLAND, (on)gebruikte/postfrisse zeer interessant en gevarieerd lot met o.a. eerste emissie, veel voor 1940 w.o. veel postfris w.o. betere series, zeer leuk "Back of the Book", met Luchtpost, Roltanding, Port, Dienst, Brandkast, Postbewijs en leuk Telegram, tevens iets specialiteiten, absoluut leuke koop, goed bezichtigen!, op insteekkaarten etc., in platte doos
Start: € 1000 | Price realised: € 2400