# 3646
NEDERLAND EN OVERZEE 1900-2010, (on)gebruikte/postfrisse collectie met veel fdc's en zegels/series/blokken/boekjes/etc., ook iets Buitenland o.a. Amerika en Canada, in 23 albums, diverse kistjes en cassettes, losse jaargangen en divers in zakjes, in 2 grote dozen
Start: € 200 | Price realised: € 320