# 3085
NEDERLANDS INDIË 1864-1962, vnl. gebruikte/ongebruikte/postfrisse zeer uitgebreide gespecialiseerde collectie met zeer veel beter materiaal ook kopstaande opdrukken etc., verder Luchtpost, Port, Dienst incl. kopstaand, Brandkast etc., ook iets Indonesië en Nieuw Guinea, zeer hoge cataloguswaarde, diverse ex. met certificaat, in Leuchtturm album
Start: € 1250 | Price realised: € 2700