# 2021
Huwelijksaankondiging uit Sluis aan professor De Crane universiteit van Franeker, via Brugge, 23-4-1809. Herkomstmerk van het distributiekantoor L ÔÇÿEcluse (Sluis, geopend 1-2-1809) en postkantoorstempel 91 Bruges. Portnotitie 4 décimen verschot tot Antwerpen (verrekend als stuivers), 8 stuiver port voor het Hollandse traject tot Franeker, waarvan 6 stuiver deelport tot Leeuwarden. Totaalport 12 stuiver.
Start: Bid | Price realised: € 90