# 3014
2m (10x), 10ct karmijn in ongebruikt blok van 10 stuks met volledige originele gom, plaat VII positie 86-90 en 96-100 met rechter ondervelrand, waarin 4 zegels postfris en 6 zegels vrijwel postfris, 2 zegels linksonder met speldenprikken overigens pracht ex., breedgerand alleen bovenzijde iets kort en rafelig maar niet aangesneden. Spectaculair geheel, slechts enkele eenheden zoals deze bekend!!
Start: Bid | Price realised: € 2900