# 761
NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1960, (on)gebruikte/postfrisse zeer goed gevulde zeer gespecialiseerde collectie met typen, tandingen, foutdrukken, plaatfouten etc., met zeer veel beter materiaal, ook leuke stempels etc., hier en daar iets bruinig door de tand des tijds maar absoluut leuk om uit te werken, in album
Start: € 1500 | Price realised: € 2500