# 4854
NEDERLAND, veelal postfris groot lot met zeer veel in blokken van vier, collecties, Jaarpakketten etc., ook Frankeergeldig, tevens iets Buitenland waaronder leuk Zuid Afrika, in 29 albums/stockbooks etc., in 2 grote dozen
Start: € 200 | Price realised: € 480