You are here

View the proceeds of this auction: proceeds

  • Lot 1
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Gelderland inclusief steden

    Reinoud IV 1402-1423, Meeuw of 4 Groot z.j.,

    Arnhem, wapenschild van Gulik en Gelre onder Toernooihelmen/Lang gevoet Kruis waartussen Leeuwtjes, vdCh.9.8, ruim fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 45
  • Lot 2
    • M1901-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder (Bougonsche daler metten cruyce) of rijksdaalder 1567,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.DEI.G.HISP.Z.DVX.GEL mt Gelders kruis Kz: Gekroond Oostenrijk-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies. .DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.92, CNM.2.17.38, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 125
    Proceeds
    € 120
  • Lot 3
    • M1901-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder (Bougonsche daler metten cruyce) of rijksdaalder 1564,

    Delm.92, 17.38, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 70
  • Lot 4
    • M1901-Provinciaal

    Gouden rijder van 14 gulden 1751, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt man met wijnruit MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.D.G.&.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES. PARVAE.CRESCUNT., Delm.653, CNM.2.17.65, onregelmatig rand muntplaatje, bijna prachtig, zeer zeldzaam

    Estimation
    € 500
    Proceeds
    € 400
  • Lot 5
    • M1901-Provinciaal

    Nederlandse dukaat 1607,

    Vz: Staande geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden. Het aantal pijlen in de pijlenbundel varieert van 3 tot 7 CONCORDIA.RES - P - AR.CRES.GEL mt Gelders kruis Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORDI / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP., Delm.648, CNM.2.17.77, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 200
    Proceeds
    € 320
  • Lot 6
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1599,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend. Gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ORDI. - .GEL.VA.HOL. Kz: Klimmende leeuw mmt mispelbloem CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.824, CNM.2.17.103, prachtig

    Estimation
    € 150
    Proceeds
    € 120
  • Lot 7
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1632G,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een gekroonde of ongekroonde klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend. Kleiner schild dat het omschrift niet doorbreekt MO.ARG.PRO.CON.FOE.BEL.GEL. mt Gelders kruis Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.825, CNM.2.17.106, slagbarstje, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 60
    Proceeds
  • Lot 8
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1638,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.825, CNM.2.17.107, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 80
  • Lot 9
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1647,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de rechterhand aan het gevest van zijn zwaard en met de linker een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NF.BEL.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. door mmt lelie gesplitst jaartal., Delm.825, CNM.2.17.108, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 80
  • Lot 10
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1653,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.C - ONF.BE.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. door mmt lelie gesplitst jaartal, Delm.825, CNM.2.17.110, fraai

    Estimation
    € 45
    Proceeds
    € 35
  • Lot 11
    • M1901-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1792,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt korenaar MO.NO.ARG.CONF. - BEL.PRO.D.GEL.&.C.Z. Mmt aan het begin of het einde van het omschrift Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARÆ. CRESCUNT. ster, Delm.1010, CNM.2.17.133, gietgalletje overigens prachtig

    Estimation
    € 100
    Proceeds
  • Lot 12
    • M1901-Provinciaal

    Delm.1010, CNM.2.17.133, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 80
  • Lot 13
    • M1901-Provinciaal

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1785,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt korenaar MO.NO.ARG.CONF - BEL.PRO.D.GEL.&.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende Klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARÆ. - CRESCUNT. ster, Delm.1045, CNM.2.17.137, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 80
    Proceeds
    € 65
  • Lot 14
    • M1901-Provinciaal

    Driegulden 1764,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede mmt geknotte boom met loot HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1145, CNM.2.17.147, zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 80
  • Lot 15
    • M1901-Provinciaal

    Gulden - Generaliteits 1763,

    Estimation
    € 25
    Proceeds
  • Lot 16
    • M1901-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1690 en 1691,

    Vz: Gekroond en met blad- en krulornamenten versierd provinciewapen IN.DEO – SP.NOST Kz: Binnen een krans van vier door rozetten verbonden bladertakken in vier regels: . D . / GEL / RIÆ / jaartal, PW.1010, Verk.20.6, CNM.2.17.187, ca. zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
  • Lot 17
    • M1901-Provinciaal

    NIJMEGEN, Karolusdaalder z.j,(1555),

    Delm.633(R), Passon 35, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 125
    Proceeds
    € 360
  • Lot 18
    • M1901-Provinciaal

    NIJMEGEN, Rijderschelling van zes stuiver INCUSUM,

    Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; bladvormig ornament onder het paard CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT mmt morenkop, Passon 78, CNM.2.36.32, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 95
  • Lot 19
    • M1901-Provinciaal

    ZALTBOMMEL, Duit z.j.,

    PW.1801, CNM.2.48.9, fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 80
  • Lot 20
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Philips de Schone 1482-1506,

    Stuiver 1499, vGH.120-6, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 20
    Proceeds
    € 60
  • Lot 21
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Gouden rijder van 14 Gulden 1751, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.782, CNM.2.28.47, ruim prachtig

    Estimation
    € 500
    Proceeds
    € 800
  • Lot 22
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Gouden rijder van 14 Gulden 1763, Delm.782, CNM.2.28.47, zwak geslagen, bijna prachtig

    Estimation
    € 400
    Proceeds
    € 720
  • Lot 23
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1761, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.783, CNM.2.28.48, ruim prachtig, mooie kleur

    Estimation
    € 400
    Proceeds
    € 600
  • Lot 24
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1758,

    Vz: Staande ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA RES - P - AR.CRES.HOL mt rozet Kz: In een versierd kastje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.775, CNM.2.28.54, prachtig/ruim prachtig

    Estimation
    € 200
    Proceeds
    € 220
  • Lot 25
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1777

    , Delm.775, CNM.2.28.54, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 125
    Proceeds
    € 110
  • Lot 26
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1780,

    Delm.775, CNM.2.28.54, prachtig/ruim prachtig

    Estimation
    € 250
    Proceeds
    € 200
  • Lot 27
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1781,

    Estimation
    € 250
    Proceeds
    € 200
  • Lot 28
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1576,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.831, CNM.2.28.66, ruim fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
  • Lot 29
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1585,

    Delm.831, CNM.2.28.66, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 85
  • Lot 30
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1616,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand op het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.HOL mt rozet Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.832, CNM.2.28.68, zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 95
  • Lot 31
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Zilveren dukaat 1693,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.969, CNM.2.28.80, fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 32
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1772,

    Vz: Geharnaste ruiter met geheven zwaard, galopperend naar rechts; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL mt wapen van Dordrecht Kz: Gekroond generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1047, CNM.2.28.88, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 120
  • Lot 33
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1775,

    Delm.1047, CNM.2.28.88, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 85
  • Lot 34
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1748,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, CNM.2.28.107, kabelrand, ruim prachtig, originele kleur

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 50
  • Lot 35
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Generaliteitsgulden 1762, Holland,

    afslag in brons, vervalsing uit de tijd

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 20
  • Lot 36
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Holland

    Duit 18e Eeuw,

    op kz. 5-regelige tekst: "now Toontie een soentie Voor een boontie"

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 110
  • Lot 37
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-West Friesland inclusief steden

    Gouden rijder van 14 Gulden 1750, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde met bladkrulornamenten versierde landschapswapen mmt MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.WESTF. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.843, CNM.2.46.3, prachtig

    Estimation
    € 500
    Proceeds
    € 820
  • Lot 38
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1604

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal halverwege ter weerszijden van het schild MO.NO.ORD.WEST - FRI.VALOR.HOL Kz: Klimmende leeuw mmt rozet DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Delm.834, CNM.2.46.22, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 85
  • Lot 39
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1617

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 40
  • Lot 40
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1639

    , Delm.836, CNM.2.46.24, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 40
  • Lot 41
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1640

    , Delm.836, CNM.2.46.24, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 30
  • Lot 42
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1644

    , Delm.836, CNM.2.46.24, gekapt, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 30
  • Lot 43
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1646/1643

    , Delm.836, CNM.2.46.24, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 150
    Proceeds
  • Lot 44
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1647

    , Delm.836, CNM.2.46.24, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 45
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1655

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 60
  • Lot 46
    • M1901-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1629 en halve leeuwendaalder 1644,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Klimmende leeuw wel of geen mmt CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.836, CNM.2.46.24, en 25, zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 70
  • Lot 47
    3
    • M1901-Provinciaal

    West-Friese of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1592, Vz: Landschapswapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier (landschapswapen) en lambrekijns. MONE.NO.ARG.DO - MI.WESTFRISIAE mmt rozet Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal Delm.64.1, CNM.2.46.27, ca. prachtig, getrild geslagen

    Estimation
    € 600
    Proceeds
    € 660
  • Lot 48
    • M1901-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1660,

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het landschapswapen mmt vijfbladige bloem MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF, Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. jaartal, Delm.1019, CNM.2.46.38, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 140
  • Lot 49
    • M1901-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1742,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1022, CNM.2.46.41, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 50
    • M1901-Provinciaal

    Driegulden 1698,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.WESTFRISIAE mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.54, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 51
    • M1901-Provinciaal

    Driegulden 1792,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.55, ruim prachtig

    Estimation
    € 150
    Proceeds
    € 180
  • Lot 52
    • M1901-Provinciaal

    Driegulden 1792,

    Delm.1147, CNM.2.46.55, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 55
  • Lot 53
    • M1901-Provinciaal

    Driegulden 1793,

    Delm.1147, CNM.2.46.55, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 54
    • M1901-Provinciaal

    Gulden 1791

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.57, ruim prachtig

    Estimation
    € 125
    Proceeds
  • Lot 55
    • M1901-Provinciaal

    Gulden 1794,

    Delm.1180, CNM.2.46.57, prachtig

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 55
  • Lot 56
    • M1901-Provinciaal

    Gulden 1794,

    Delm.1180, CNM.2.46.57, bijna prachtig

    Estimation
    € 30
    Proceeds
    € 30
  • Lot 57
    • M1901-Provinciaal

    Roosschelling van 6 stuiver 1629,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee van onderen door een bloem met elkaar verbonden bladertakken; wel of niet door mmt gesplitst jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRISIAE Kz: Lang gelelied kruis met een rozet in het open hart DEVS - FORTI - ET.SPES - NOSTR, Verk.71.4, CNM.2.46.63, hapje uit rand overigens zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 58
    • M1901-Provinciaal

    Scheepjesschelling 1757/1756,

    Vz: Gekroond landschapswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRI jaartal en mmt Kz: Oorlogsschip varend naar rechts DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Verk.72.5, CNM.2.46.70, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 65
    Proceeds
  • Lot 59
    • M1901-Provinciaal

    Stuiver 1593,

    Vz: Gekroond landschapswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden en wel of geen door mmt rozet gesplitst jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ORDINVM.WESTFRI Kz: Lang gelelied kruis met WF in het open hart, geplaatst op een vierpas DEVS - FORTI - ET.SPE - S.NOS, Verk.73.2, CNM.2.46.80, zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
  • Lot 60
    • M1901-Provinciaal

    Duit z.j.,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vijf regels: . mmt rozet . / WEST / FRISIAE / jaartal / rozet, Verk.76.1, CNM.2.46.93, zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 30
  • Lot 61
    • M1901-Provinciaal

    ENKHUIZEN, Scheepjesschelling van 6 stuiver 1677,

    Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding (6 - S) ter weerszijden MO.NO.ORDIN.WEST.FRISIAE. jaartal Kz: Naar rechts zeilend oorlogsschip DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA., Verk.72.4, CNM.2.15.8, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 50
  • Lot 62
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1760,

    Vz: Geharnaste ridder met sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde en versierde provinciewapen MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.ZELAND. mt burcht. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.890, CNM.2.49.22, zeer fraai

    Estimation
    € 125
    Proceeds
    € 130
  • Lot 63
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Nederlandse rijksdaalder 1629,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.941, CNM.2.49.47, slagbarstjes, overigens prachtig

    Estimation
    € 75
    Proceeds
  • Lot 64
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1697,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 60
    Proceeds
  • Lot 65
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1738,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 80
  • Lot 66
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1747,

    Delm.976, CNM.2.49.50, bijna prachtig, originele kleur, mooi patina

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 90
  • Lot 67
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1757,

    Delm.976, CNM.2.49.50, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
  • Lot 68
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1760,

    Delm.976, CNM.2.49.50, fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 30
  • Lot 69
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1761,

    Delm.976, CNM.2.49.50, licht gesnoeid, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 45
  • Lot 70
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1764,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 71
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1766,

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 90
  • Lot 72
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1768,

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 73
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1769,

    Delm.976, CNM.2.49.50, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 40
  • Lot 74
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1772,

    Delm.976, CNM.2.49.50, bijna prachtig

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 75
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1772,

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 80
  • Lot 76
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1773, met rechte 7,

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 50
  • Lot 77
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Delm.976, CNM.2.49.50, fraai

    Estimation
    € 30
    Proceeds
    € 35
  • Lot 78
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1774,

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 79
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1775,

    Estimation
    € 85
    Proceeds
    € 70
  • Lot 80
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1779,

    Estimation
    € 70
    Proceeds
    € 60
  • Lot 81
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1780,

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 82
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1785,

    kleine cijfers, Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 80
  • Lot 83
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1785,

    grote cijfers, Delm.976, CNM.2.49.50, fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 55
  • Lot 84
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1785,

    kleine cijfers, Delm.976, CNM.2.49.50, ruim fraai

    Estimation
    € 35
    Proceeds
    € 35
  • Lot 85
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1787,

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 86
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1791,

    Delm.976, CNM.2.49.50, ca. prachtig

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 87
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Zilveren dukaat 1791,

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 55
  • Lot 88
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1764/1763,

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL. mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. jaartal, Delm.1051, CNM.2.49.59, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 80
  • Lot 89
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Kwart zilveren dukaat 1788/1787,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.1008, CNM.2.49.54, bijna prachtig

    Estimation
    € 125
    Proceeds
  • Lot 90
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1762,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.87.4, CNM.2.49.55, zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
  • Lot 91
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1763,

    Delm.87.4, CNM.2.49.55, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 40
  • Lot 92
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1755,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE -CRESCUNT, Delm.1028, CNM.2.49.58, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 125
    Proceeds
  • Lot 93
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1758/1757,

    Delm.1028, CNM.2.49.58, montagespoor, bijna prachtig

    Estimation
    € 150
    Proceeds
    € 360
  • Lot 94
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1762,

    Delm.1028, CNM.2.49.58, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 125
    Proceeds
    € 270
  • Lot 95
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1785,

    Estimation
    € 125
    Proceeds
    € 140
  • Lot 96
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1791, Delm.1028, CNM.2.49.58, bijna fdc, miniem krasje keerzijde

    Estimation
    € 200
    Proceeds
    € 400
  • Lot 97
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1792,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MON.NOV.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt burcht CONCORDIA - RES.PARVAE - CRESCUNT, Delm.1052, CNM.2.49.60, prachtig

    Estimation
    € 150
    Proceeds
    € 160
  • Lot 98
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Arenddaalder van 60 groot 1602,

    Vz: Versierd negenveldig schild: A Eerste Edele, B Middelburg, C Zierikzee, D Goes, E Tholen, F Vlissingen, G en I gedamasceerd, H Veere, jaartal erboven mt burcht MONETA.ARGENT waarde in een cartouche ORDIN.ZELANDIAE Kz: Tweekoppige adelaar, de borst gedekt door het provinciewapen en de koppen door een versiering van lijnen, bollen en rozetten SI.DEVS.NOBISCVM.QVIS.CON.NOS, Delm.1071, CNM.2.49.61, bijna prachtig

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 160
  • Lot 99
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Daalder van 30 Stuiver 1680,

    Vz: Versierd negenveldig schild: A Eerste Edele, B Middelburg, C Zierikzee, D Goes, E Tholen, F Vlissingen, G en I gedamasceerd, H Veere, waardeaanduidng erboven MO.NO.ARG.ORDIN.ZELANDIAE. jaartal. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht, Delm.1082, CNM.2.49.65, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 85
  • Lot 100
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Daalder van 30 Stuiver 1680,

    Delm.1082, CNM.2.49.65, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 50