You are here

View the proceeds of this auction: proceeds

  • Lot 101
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Dubbele Daalder van 10 Schelling 169z,

    Vz: De met een lint aan elkaar verbonden en radiaal rond het wapen van de Eerste Edele geplaatste wapens van Middelburg, Zierikzee, Goes, Tholen, Vlissingen en Veere; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.NO.ARG.ORDIN.ZEELANDIAE. jaartal. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, de linker in de zij en het gekroonde provinciewapen staande voor zijn rechterbeen LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht., Delm.1074, CNM.2.49.67, bijna prachtig

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 80
  • Lot 102
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Hoedjesschelling van 6 stuiver 1737,

    Vz: Gekroond provinciewapen, gesplitst jaartal ter weerszijden MON.NOV.ARG.ORDINVM.ZEELAND ster Kz: Naar links gewende liggende leeuw met in de klauwen een lans met een vrijheidshoed mt burcht ITA.RELINQVENDA.UT.ACCEPTA, van der Wiel en Klaassen type IX, CNM.2.49.87, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 110
  • Lot 103
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1761,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden., jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGEN.ORDIN.ZELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, Middelburgse vlag op de achtersteven ITA.RELINQVENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, van der Wiel type III-IV, CNM.2.49.90, zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
  • Lot 104
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1768/1767,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGENT.ORDIN.ZELAND Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, Middelburgse vlag op de achtersteven ITA.RELINQUENDA.UT.ACCEPTA mt burcht, van der Wiel type V-VI, CNM.2.49.91, zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
  • Lot 105
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1771,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGENT.ORDIN.ZELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, op de achtersteven een vlag met drie banen waarop een burcht ITA.RELINQUENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, van der Wiel type VII, CNM.2.49.92, originele kleur, prachtig

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 45
  • Lot 106
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1772,

    van der Wiel type VII, CNM.2.49.92, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
  • Lot 107
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1773,

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 30
  • Lot 108
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1778/1777,

    van der Wiel type VII, CNM.2.49.92, in Passon niet geprijsd, bijna prachtig

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 100
  • Lot 109
    2
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1790 en 1793,

    Estimation
    € 50
    Proceeds
  • Lot 110
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1791,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGENT.ORDIN.ZELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, Middelburgse vlag op de achtersteven ITA.RELINQUENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, van der Wiel type VII-IX, CNM.2.49.93, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 40
    Proceeds
  • Lot 111
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Gouden rijder van 14 gulden goud 1760, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt stadswapen MO.AUR.PRO.CONFOED - BELG.TRAIECT. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.970, CNM.2.43.37, prachtig

    Estimation
    € 400
    Proceeds
    € 700
  • Lot 112
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Gouden rijder van 14 gulden goud 1763, Delm.970, CNM.2.43.37, prachtig

    Estimation
    € 400
    Proceeds
    € 700
  • Lot 113
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Nederlandse dukaat goud 1729,

    Vz: Staande geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES - PAR - VAE.CRES.TRA mt stadswapen Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP., Delm.965, CNM.2.43.45, prachtig

    Estimation
    € 350
    Proceeds
    € 340
  • Lot 114
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Nederlandse dukaat goud 1742,

    Vz: Staande geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES - PAR.CRES.TRA mt stadswapen Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP., Delm.965, CNM.2.43.46, ca. prachtig

    Estimation
    € 200
    Proceeds
    € 260
  • Lot 115
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1648K,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het vereenvoudigde provinciewapen (wel of geen gekroonde leeuw met of zonder kruis op de schoft) aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRA mt stadswapen Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.RON.MOVETVR. jaartal. Gekroonde leeuw met de letter g, kruis op de schoft met de letter k aangegeven; parelcirkels op beide zijden, Delm.844/45, CNM.2.43.65, zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 40
  • Lot 116
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1649,

    Delm.844/45, CNM.2.43.65, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 85
  • Lot 117
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Dukaton of zilveren rijder 1711,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. mmt rozet Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder rozet CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCVNT, Delm.1031, CNM.2.43.99, zeer goed/fraai

    Estimation
    € 30
    Proceeds
    € 60
  • Lot 118
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Dukaton of zilveren rijder 1791,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1031/32, CNM.2.43.101, bijna prachtig

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 120
  • Lot 119
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Generaliteits driegulden 1763,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal onder de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1150, CNM.2.43.117, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 120
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Delm.1150, CNM.2.43.117, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 75
  • Lot 121
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Generaliteits driegulden 1786,

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 75
  • Lot 122
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Generaliteits driegulden 1793,

    Delm.1150, CNM.2.43.117, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 90
  • Lot 123
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 124
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Generaliteits driegulden 1794,

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 65
  • Lot 125
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Utrecht

    Stuiver 1599,

    Vz: Stadswapen, het rechterveld gedamasceerd en gedekt door een accolade, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MONE.NOVA.CIVI.TRAI. door kruisje gesplitst jaartal. Kz: Kort gelelied en versierd kruis mt stadswapen .FORTITVDO.NOSTRA DEVS., Delm.114.2, CNM.2.44.7, gevouwen geweest overigens zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
  • Lot 126
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Friesland

    Arendrijksdaalder 1597, Vz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door het provinciewapen MONETA.NOVA.ORDINVM.FRISIAE. Kz: Anoniem borstbeeld van een edelman met een klapmuts op en een geschouderd zwaard in de rechterhand mt NISI.DOMINVS.NOBISCVM. jaartal., Delm.821, CNM.2.16.19, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 600
    Proceeds
    € 480
  • Lot 127
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Friesland

    Tweegulden 1696, Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.FRI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; cursief jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1157, CNM.2.16.97, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 350
    Proceeds
  • Lot 128
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder 1591, Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.D.G.HISP.REX.N.O.TRS.ISSVL mmt rozet Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.805, CNM.2.38.16, zeer bijna prachtig

    Estimation
    € 350
    Proceeds
  • Lot 129
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Overijssel

    Leeuwendaalder 1616,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden van het wapenschild MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.856, CNM.2.38.63, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 95
  • Lot 130
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Overijssel

    Dukaton of zilveren rijder 1679,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.TRAN. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; een lege cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCVNT door mmt rozet gesplitst jaartal, Delm.1035, CNM.2.38.78, zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
  • Lot 131
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Overijssel

    Dukaton of zilveren rijder 1734,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CONFOE. - BELG.PRO.TRANSI. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen, jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT, Delm.1036, CNM.2.38.79, prachtig

    Estimation
    € 200
    Proceeds
    € 260
  • Lot 132
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    DEVENTER, Leeuwendaalder 1662,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over de linkerschouder, staande achter het Hollands wapen dat hij aan een lint in de rechterhand voor zich staande houdt. MO.ARG.CIVIT. - IMPER.DAVENT Kz: Klimmende leeuw naar links CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt gesplitst jaartal, Delm.858, CNM.2.12.19, zeer fraai

    Estimation
    € 150
    Proceeds
  • Lot 133
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    DEVENTER, Leeuwendaalder 1687,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over de linkerschouder, staande achter het Hollands wapen dat hij aan een lint in de rechterhand voor zich staande houdt MO.ARG.CIVI.IMP - BEL.DAVENTR Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt zittende hond wel of niet gesplist verkort jaartal, Delm.859, CNM.2.12.21, overig zeer fraai

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 30
  • Lot 134
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    DEVENTER, Florijn van 28 stuiver 1618,

    Vz: Gekroond en met bladornamenten versierd gekwartierd wapen: 1, 4 Deventer 2, 3 Oversticht; jaartal met punten ter weerszijden van de cijfers tussen de kroon en het wapen, boven de kroon soms kruisjes, punten, rozetten of sterretjes FLOR.ARG.CIV /(28)/ IMP.DAVENT mmt drieblad Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel waarop de waardeaanduiding MATTH.I.D.G.ROM.IMP.SEM.AVG, Delm.1107, CNM.2.12.38, fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 40
  • Lot 135
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    DEVENTER, Achtste stuiver of duit z.j.,

    Vz: Gekroond stadswapen, geplaatst op een gevorkt kruis NO.VIDI. - IVST.DER. Kz: Binnen een krans van vier bladertakken, onderling verbonden door afwisselend twee cirkels of een rozet, in vier regels .DA / VEN / TRIA / .wapen van het Oversticht., Verk.157.1, CNM.2.12.79, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 45
  • Lot 136
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    DEVENTER, Noodmunt, dubbele stuiver 1578, met klop

    Vz: Gekroonde adelaar uit het stadswapen VRGEN.NECESS schuinstaand wapen van het Oversticht DAVEN.30: OC.78 Kz: Binnen een bladerkrans de waardeaanduiding in Romeinse cijfers, PW.3.3.1, CNM.2.12.89, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 150
    Proceeds
    € 130
  • Lot 137
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    KAMPEN, Leeuwendaalder 1649,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aaneen lint voor zich staande houdend
    MO.ARG.CIVI.IM - P.BELG.CAMPEN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt lelie gesplitst jaartal, Delm.862, CNM.2.30.37, zeer goed/fraai

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 20
  • Lot 138
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    KAMPEN, Leeuwendaalder 1652,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aaneen lint voor zich staande houdend
    MO.ARG.CIVI.IMP - PBEL.CAMPEN, Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt lelie gesplitst jaartal, Delm.862, CNM.2.30.38, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 65
    Proceeds
    € 100
  • Lot 139
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    KAMPEN, Florijn van 28 stuiver z.j.,

    Vz: Gekroond en met bladornamenten versierd gekwartierd wapen: 1, 4 Kampen 2, 3 doorsneden en beladen met balken FLOR.ARG.CIVI (28) IMP.CAMPEN Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel MATTH.I.D.G.RO.IMP.SEM.AVGVS, Delm.1113, CNM.2.30.62, ruim fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 40
  • Lot 140
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    KAMPEN, Arendschelling van 6 stuiver z.j.,

    Vz: Gekroond wapen van Castilië-Léon-Granada, geplaatst op een kruis van knoestige stokken MO.ARGEN - IMPERI - CIVITA - CAMPEN Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar MATHI.I.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVGVS, Verk.896, CNM.2.30.66, zeer fraai

    Estimation
    € 35
    Proceeds
    € 85
  • Lot 141
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    ZUTPHEN, Achtste stuiver of duit z.j.,

    Verk.27.4, CNM.2.51.16, ruim fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
  • Lot 142
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    ZUTPHEN, Gulden 1687,

    Gekroond stadswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal tussen de Fleurons van de kroon, MO.NO.ARG.CIV.ZVTPHANIAE, mmt. gewei, Kz. Nederlandse Maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linker elleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR-HANC TVEMVR, Delm.1169, CNM.2.51.26, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 95
  • Lot 143
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    ZWOLLE, Leeuwendaalder op stedelijke voet 1642,

    bloem aan beide zijde van de ridder, Delm.866, CNM.2.52.52, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 150
    Proceeds
    € 200
  • Lot 144
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    ZWOLLE, Leeuwendaalder op stedelijke voet 1650,

    Delm.866, CNM.2.52.53, gekapt overigens ruim zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 40
  • Lot 145
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    ZWOLLE, Florijn van 28 stuiver 1621,

    Delm.1114, CNM.2.52.82, fraai

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 20
  • Lot 146
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    ZWOLLE, Florijn van 28 stuiver z.j.,

    Delm.1114, CNM.2.52.83, bijna fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 45
  • Lot 147
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    ZWOLLE, Florijn van 28 stuiver 1680,

    Delm.1115, CNM.2.52.88, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 60
  • Lot 148
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Rijkssteden

    ZWOLLE, Achtste stuiver of duit 1598,

    PW.7301, CNM.2.52.115, bijna prachtig

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 130
  • Lot 149
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Groningen en Ommelanden

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1761,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt boomstronk met loot MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.GRON.& OML Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.1162, CNM.2.20.7, bijna prachtig

    Estimation
    € 200
    Proceeds
    € 440
  • Lot 150
    • M1901-Provinciaal

    Delm.1162, CNM.2.20.7, bijna prachtig

    Estimation
    € 225
    Proceeds
    € 340
  • Lot 151
    • M1901-Provinciaal

    Duit 1682,

    Vz: Gekroond provinciewapen Kz: In vijf regels: vier bollen / GRON / ET.OML / jaartal, Verk.183.3, CNM.2.20.24, ruim fraai

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 25
  • Lot 152
    • M1901-Provinciaal

    Duit 1771,

    Vz: Gekroond provinciewapen, ter weerszijden versierd met fleurale ornamenten Kz: In vijf regels: mmt geknotte boom met loot tussen, Verk.183.4, CNM.2.20.26, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 35
  • Lot 153
    2
    • M1901-Provinciaal
    • M1901-Zuidelijke Nederlanden

    Vlaanderen, Philips de Stoute 1384-1404, halve botdrager z.j.,

    bijgev. Jan zonder Vrees 1404-1419, halve braspenning, ruim fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 40
  • Lot 154
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Karel de Stoute 1467-1477, dubbel vuurijzer 1475,

    2 zittende leeuwen waartussen vuurijzer, vGH.34.1, zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 80
  • Lot 155
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Maria van Bourgondië 1477-1482, Vuurijzer 1478,

    zittende leeuw met wapenschild/bloemenkruis, vGH.4a.1b, ruim fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 110
  • Lot 156
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Philips de Schone 1482-1506, stuiver z.j. (1499-1506),

    vGH.120-1, zeer fraai

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 30
  • Lot 157
    • M1901-Provinciaal

    Vlaanderen, Karel de Stoute 1467-1477, dubbele stuiver z.j.,

    wapenschild/kort gebloemd kruis, vGH.23.3, ruim fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 30
    Proceeds
    € 50
  • Lot 158
    • M1901-Provinciaal

    Vlaanderen, Karel de Stoute 1467-1477, dubbele groot z.j.(1467-74),

    +MONE-TA:NA-COMIT:-FLAND, VgH.24-3, ZEER FRAAI

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 159
    • M1901-Provinciaal

    Vlaanderen, Philips de Schone 1482-1506, dubbele stuiver z.j.(1499-1503),

    wapenschild/gebloemd kruis, vGH.119-5a, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 30
    Proceeds
    € 25
  • Lot 160
    • M1901-Provinciaal

    wapenschild/gebloemd kruis, vGH.119-5b, zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 60
  • Lot 161
    • M1901-Provinciaal

    Henegouwen, Jan IV van Brabant 1418-1427, tuin of dubbele groot,

    zittende leeuw met wapenschild in omheining, Chalon 154, zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 95
  • Lot 162
    • M1901-Provinciaal

    Luik, Cornelius de Berges 1538-44, ½ stuiver(Hasselt),

    2 griffioenen met wapenschild, Mignon 82, zeer zeldzaam, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 400
  • Lot 163
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Karel V 1506-1555, ½ gouden reaal z.j., geslagen te Antwerpen, vGH.184.1, prachtig, gewicht 3.45gr.), zeer fraai

    Estimation
    € 200
    Proceeds
    € 360
  • Lot 164
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Antwerpen, ½ Philipsdaalder 1564,

    Delm.51, fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 80
  • Lot 165
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Patagon z.j., Albert en Isabelle,

    Delm.260, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 70
  • Lot 166
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Antwerpen, zilveren dukaat 1639,

    Delm.284, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 167
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Patagon 1633, Antwerpen, Phillips IV,

    Delm.293, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 168
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Patagon 1646, Antwerpen, Philips IV,

    Delm.293, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 169
    • M1901-Provinciaal

    Delm.293, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 170
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Patagon 1653, Antwerpen, Philips IV,

    Delm.293, zeer fraai

    Estimation
    € 65
    Proceeds
    € 50
  • Lot 171
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Patagon 1654, Antwerpen, Philips IV,

    Delm.293, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 70
    Proceeds
    € 55
  • Lot 172
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, Brussel, Patagon 1672, Charles II,

    Delm.343, slagbarst, zeer fraai

    Estimation
    € 70
    Proceeds
    € 55
  • Lot 173
    • M1901-Provinciaal

    Brabant, zilveren Leeuw of Lion d'argent ou 3 Florins 1790, vz. klimmende Leeuw met schild waarop LI/BER/TAS., Kz. stralende zon met rondom 11 wapens, Delm.395, Km.5c, extremely fine+

    Estimation
    € 400
    Proceeds
    € 420
  • Lot 174
    • M1901-Provinciaal

    Spaanse Nederlanden, Brabant, ½ Ducaton 1618,

    KM.48.2, fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 60
  • Lot 175
    • M1901-Provinciaal

    Oostenrijkse Nederlanden, Maria Theresia 1740-1780,

    Kroon 1759, Brussel, KM.21, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 320
  • Lot 176
    2
    • M1901-Provinciaal

    Kroon 1759, Brussel, KM.21, bijgev. ½ Kronendaalder 1796B, KM.61.2, ruim fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 50
  • Lot 201
    • M1901-Bataafse Republiek

    Zilveren dukaat 1800, Holland,

    Sch.55, bijna prachtig

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 170
  • Lot 202
    • M1901-Bataafse Republiek

    Zilveren Dukaat 1795, Zeeland,

    Sch.61, montagespoor, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 40
    Proceeds
    € 30
  • Lot 203
    • M1901-Koninkrijk

    1 cent 1941, zink, met centrale doorboring en twee vogels tussen het rechtkruis, op de keerzijde 3 golven ipv 4 golven, Sch.1045(RRRR), van de hoogste zeldzaamheid, circa prachtig

    Estimation
    € 1.000
    Proceeds
    € 1.300
  • Lot 204
    • M1901-Koninkrijk

    2½ cent 1941, zink, met centrale doorboring en twee vogels tussen het rechtkruis, op de keerzijde 3 golven ipv 4 golven, Sch.1044-B(RRRR), van de hoogste zeldzaamheid, circa prachtig

    Estimation
    € 1.250
    Proceeds
    € 1.800
  • Lot 205
    • M1901-Koninkrijk

    5 cent 1827U,

    prachtig

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 40
  • Lot 206
    • M1901-Koninkrijk

    5 cent 1848a, kort borstbeeld, Sch.537, originele kleur, prachtig

    Estimation
    € 1.000
    Proceeds
    € 1.100
  • Lot 207
    • M1901-Koninkrijk

    25 cent 1892 en 1894,

    originele kleur, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 50
    Proceeds
    € 50
  • Lot 208
    • M1901-Koninkrijk

    25 cent 1896,

    prachtig

    Estimation
    € 150
    Proceeds
    € 160
  • Lot 209
    • M1901-Koninkrijk

    25 cent 1896,

    ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    Proceeds
  • Lot 210
    • M1901-Koninkrijk

    25 cent 1897,

    ca. fdc

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 50
  • Lot 211
    • M1901-Koninkrijk

    25 cent 1939,

    Wilhelmina in London, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 100
    Proceeds
    € 190
  • Lot 212
    • M1901-Koninkrijk

    25 cent 1954,

    met kabelrand, prachtig

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 55
  • Lot 213
    • M1901-Koninkrijk

    25 cent 1792,

    grote misslag, unc

    Estimation
    € 30
    Proceeds
    € 65
  • Lot 214
    • M1901-Koninkrijk

    25 cent ..(1969-1979),

    grote misslag, unc

    Estimation
    € 30
    Proceeds
    € 50
  • Lot 215
    • M1901-Koninkrijk

    Halve Gulden 1899, proef ontwerp in zilver, naar het officiële model van Pander, vz. portret n.l. / kz. dertien-regelige tekst, Sch.805, unc

    Estimation
    € 400
    Proceeds
    € 500
  • Lot 216
    • M1901-Koninkrijk

    1 Gulden z.j., afslag in brons, voorzijde portret Willem I, keerzijde glad met instempeling, mercuriusstaf en getal '18' (Sch.. 274/RR), gebruikt als identiteitspenning voor de 'kondschapsdienst' van de officieren van de inlichtingendienst (in 1910), unc

    Estimation
    € 1.000
    Proceeds
    € 1.300
  • Lot 217
    • M1901-Koninkrijk

    1 Gulden 1832,

    slabbed PCGS MS62, Sch.267, unc

    Estimation
    € 300
    Proceeds
    € 500
  • Lot 218
    • M1901-Koninkrijk

    1 Gulden 1843,

    gecorrodeerd overigens prachtig

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 50
  • Lot 219
    • M1901-Koninkrijk

    1 Gulden 1847,

    bijna fdc

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 100
  • Lot 220
    • M1901-Koninkrijk

    1 Gulden 1851,

    ruim prachtig

    Estimation
    € 75
    Proceeds
    € 90
  • Lot 221
    • M1901-Koninkrijk

    1 Gulden 1898,

    Kroningstype, originele kleur met mooi patina, fdc, fantastische kwaliteit

    Estimation
    € 250
    Proceeds
    € 380
  • Lot 222
    • M1901-Koninkrijk

    1 Gulden 1904,

    ruim prachtig

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 55
  • Lot 223
    • M1901-Koninkrijk

    1 Gulden 1907,

    ruim prachtig

    Estimation
    € 25
    Proceeds
    € 40
  • Lot 224
    • M1901-Koninkrijk

    1 Gulden 1910,

    ruim zeer fraai

    Estimation
    € 60
    Proceeds
    € 80