# 2536
PRIMITIEF GELD/LAOS, Mekong Delta, river valley, tijger tong van brons, 18e en 19e eeuw, 119x20.5mm en 105x20.5mm, de onregelmatige versieringen zijn gemaakt door levende mieren op de roodgloeiende staafjes te sprenkelen, Quiggin pl.21.4, ruim zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 50