# 527
KAMPEN, 3 Gulden 1682, met band op zuil(1e jaar), Nederlandse maagd met speer waarop vrijheidshoed, steunend op de bijbel, kz. gekroond wapenschild met klimmende leeuw naar links met stadswapen aan strik, jaartal in kroon, Delm.1138(R)zeldzaam, bijna prachtig met mooie patina
Start: Bod | Opbrengst: € 1150