# 50
1874, Utrecht, 25 jarig Jubileum Koning Willem III, door J.P. en J.P.M. Menger, Vz. borstbeeld n.r. eronder signatuur omschrift: Willem III gedurende XXV jaar Koning de Nederlanden, Kz. een gevleugelde vrouw bij een met guirlandes versierde kolom waarop een kussen met de kroon, de kolom is voorzien van het Nederlandse wapen, ernaast de Oranjeboom met de Nederlandse leeuw die een wapenschild met pijlenbundel erop vasthoudt, in de verte de domtoren met vlag in top, in de afsnede het gekroonde wapen van Utrecht, tussen XII-Mei, omschrift, ORANJE IN 'T HART EN NIEMANDS KNECHT, zilver 50.5mm., 44.16gr., prachtig
Start: Bod | Opbrengst: € 120