# 224
3 Zilveren rijder 1672, Piedfort, geslagen op dubbel gewicht, ridder te paard rijdend naar rechts boven gekroond provinciewapen, Kz. Gekroond generaliteitswapen gehouden door twee leeuwen, 1672 in cartouche, Delm.1014a(RR)zeer zeldzaam, zeer fraai
Start: Bod | Opbrengst: € 800